Відгуки

Татьяна Кононенко

Директор з персоналу компанії ТОВ «Брокард - Украина»

Ми співпрацюємо з компанією «Accord Consulting” 6 років і задоволені результатами роботи.

У нас склалися тривалі довірливі відносини, за весь період нашої співпраці консультанти компанії не підводили нас ні разу.

Консультанти компанії дуже точно і чітко розуміють наші завдання з пошуку фахівців: задають правильні питання, допомогають нам самім зрозуміти хто саме нам потрібен, точно визначають предметні області – де шукати потрібного кандидата.

Виконання робіт здійснюється якісно і в строк: ті, кого нам підбирали в більшості своїй працюють у нас зараз.

З представниками компанії просто дуже приємно спілкуватися: найвищий рівень професіоналізму, інтелект і просто задоволення.

Додатковий бонус в співпраці: бенчмаркінг, що відбувається на ринку, поради щодо кандидатів і формування їх заробітньої платні.

Також ми замовляли оцінку наших співробітників для кадрового резерву , і результати підтвердилися повністю.


Марія Цихоцька

Директор туристичної компанії ТОВ “Аеролакс”

Хочу відмітити переваги роботи із консультантами компанії: нам надавалася розгорнута і детальна оцінка персоналу, яка дозволяла приймати правильні управлінські рішення;

Також, особливу цінність представляли прогнози ризиків на майбутнє за ключовими співробітникам компанії.


Альона Макаренко

Начальник відділу з управління персоналом ТОВ "Пластікс-Україна"

Компанія “Accord Consulting” ефективно допомагає нам з підбору персоналу. А в цьому році я відвідала тренінг Галини Андрик “LAB-profile. Інструменти оцінки та управління”, про який маю лише гарні враження – багато практичного матеріалу, дієві інструменти, які по-своєму корисні і менеджеру по персоналу, і керівникові HR-відділу, і керівникові бізнесу. Кожен почерпнув те, що актуально саме йому. Після тренінгу стали одними з улюблених інструментів метапрограми мотивації.

Завдяки Галині, я більш ніж 3 роки працюю в “Пластіксі”. За що їй вдячна особисто. Дійсно Компанія співпала з моїми поглядами, а я цілком розділяю її цінності.

Бажаю “Аккорду” і подальшого розвитку та процвітання!


Іренеуш Дерек

Генеральний директор ТОВ "Пластікс-Україна"

Співпрацюємо з “Accord Consulting” тривалий час у напрямках рекрутингу та навчання персоналу. Завдяки співробітникам Компанії до нашої команди залучено професіоналів необхідного рівня. Крім того, отримуємо корисну інформацію з аналітичними даними щодо стану ринку праці, користуємось консультативними послугами. Часто рекомендую “Accord Consulting” своїм партнерам та друзям.

З вдячністю за результативну співпрацю.


Тетяна Прокопенко

Директор туристичної компанії «Coral Travel"

Результатом нашого багаторічного співробітництва з компанією “Accord Consulting” є велика кількість закритих вакансій, в тому числі, ключових керівників.

Компанія завжди виконувала, взяті на себе зобов’язання і забезпечувала високий рівень комунікації.

Хочу особливо відзначити індивідуальний підхід до кожного нашого запиту, незалежно від рівня вакансії.

Команда «Accord Consulting” – це гарантія професіоналізму, порядності, відповідальності та успіху в будь-якому проекті.


Ірина Орда

HR – директор “Helen Marlen Group”

Ми працювали з “Accord Consulting” над реалізацією проекту для менеджерів з ресурсного лідерства та бізнес психології.

Вдячна консультантам компанії “Accord Consulting” за комплексну та якісну співпрацю.

Для нас були створені нестандартні тренінгові програми, робота в яких потребувала глибокого занурення у специфіку luxury сегменту. Галина Андрик забезпечила партнерській підхід та високу якість організованих заходів. Зі своєї сторони ми отримали повну віддачу та розуміння із застосуванням широкого спектру навчальних тем.


Красноярська Ольга Анатоліївна

Генеральний директор ТОВ «MARAFET HOME»

З компанією «Accord Consulting» працювали з початку появи проекту «Марафет Хоум». Консультанти компанії допомогли підібрати керівника проекту і сформували первинну команду у складі 40 чоловік.

Представники компанії змогли впоратися зі складним завданням підібрати в стислі строки професійних співробітників в різних напрямках роздрібної торгівлі: комерція, ІТ, HR, фінанси, маркетинг, логістика та інші.

Після первинного підбору персоналу, приємно здивувало і дуже допомогло, що співробітники компанії

«Accord Consulting» здійснювали супровід в адаптації персоналу.

Хочеться відзначити високий рівень професіоналізму представників компанії «Accord Consulting», які з легкістю освоювали навіть найскладніші завдання, завжди виконуючи взяті на себе зобов’язання.

«Accord Consulting» і її співробітники стали надійними партнерами і справжніми друзями компанії «Марафет Хоум».